Dane KONTAKTOWE

ul. Komorowicka 39-41
43-300 Bielsko-Biała

tel.: (33) 812 40 96
tel./fax: (33) 812 27 02
e-mail:biuro@decorlight.com.pl

schowek: 0 szt.

O firmie

Decor Light Sp. z o.o. działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Spółka powstała i zaistniała na rynku jako producent iluminacji świątecznych, a dzięki doświadczonemu zespołowi szybko zyskała uznanie klientów. Grono naszych klientów, to zarówno urzędy miast i gmin, przedsiębiorstwa jak również osoby prywatne.

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie wykonujemy zlecenia, które zacznie odbiegają od głównego nurtu naszej działalności. W taki właśnie sposób w 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję gabionów. Początkowo były to proste formy typu wazony i ławki. Z czasem jednak, w odpowiedzi na potrzeby rynku, nasz asortyment zaczął się powiększać.

W obecnej chwili oferta liczy kilkadziesiąt wzorów w kilku kategoriach produktów. Mamy dla Państwa akcesoria ogrodzeniowe, ławki, pergole i altany, gabiony oraz meble ogrodowe. Wykorzystując długoletnie doświadczenie w pracy ze światłem zajmujemy się także profesjonalnym oświetleniem ogrodów.

Nasza oferta nie ogranicza się do wzorów przedstawionych na stronie. Nie boimy się nowych wyzwań, a spełnianie marzeń klientów jest naszą pasją. Zapraszamy Państwa do współpracy.